aliazaribalsi

مبارزه با رژیم کثیف آخوندی تا آخرین قطره خون

هفته‌ی… پنچرگیری و تنظیم باد سپاه قدس…

واحد مرکزی خبر که منبع موثقی (ارواح عمه‌اش) می‌باشد گفته است که یک مقام آمریکایی (خدا رو شکر اسم هم ندارد) در کنگره امریکا از حاج قاسم سلیمانی نام برده و گفته است: «قاسم سلیمانی بسیار سفر می ‌کند… تکان بخورید… تلاش کنید او را بکشید» با این وضعیت گمان نکنم عکس حاج قاسم را با زیرنویس معروف Wanted به در و دیوار لاس و گاس هم چسبانده‌اند….
طلاب غدیر شناس و آفتابه های مسجد شاه

یکی نیست به ما بگوید که بابا بهره برداری از مترو هم شورای فرهنگی می‌خواهد؟

که حالا رئیس این شورا یعنی سیدمحمد حسینی (با آن سید محمد حسینی ایشیمبالای سابق و رهبر مبارزات دمکراتیک فعلی اشتباه نشود)  اظهار فضل کند که «طلاب غدیر شناس» در ۳۰ ایستگاه مترو تهران آماده ارائه خدمات به شهروندان تهرانی است.

طلاب غدیرشناس دیگر چه صیغه‌ای است ما نفهمیدیم.

البته این رئیس شورای فرهنگی بهره برداری از مترو! درباره «مردم غدیرنشناس تهران» هم گفته است: «از آن جا که بسیاری از مردم در مورد واقعه غدیر اطلاعات کافی ندارند، لذا ما تصمیم گرفتیم به همین منظور ۶۰ طلبه را که اطلاعات و آگاهی های کافی در مورد واقعه غدیر دارند، در ۳۰ ایستگاه مترو تهران مستقر کنیم».

سید محمد حسینی هدف شورای فرهنگی بهره برداری از مترو در اجرای این طرح را ایجاد ارتباط بیشتر مردم با روحانیون دانسته؛

یعنی در واقع همین یک جا مردم از شر روحانیون خلاص بودند و آن هم داخل مترو بود که این مشکل را هم الحمدلله حل کردند.

تازه این سید محمد خان حسینی گفته «متاسفانه امروزه از توان روحانیون در بسیاری از نهادها و ارگانها استفاده لازم نمی شود در حالی که این قشر جامعه اسلامی توان بالایی دارد و باید از این توان عظیم در تمام سطوح به بهترین نحو ممکن، بهره گرفت».

این که این آقا از کدام نهادها و ارگانها سخن می‌گوید که در آن از روحانیون استفاده نمی شود باز هم ما نفهمیدیم.

والله از بالاترین مسئولیت های سیاسی و اقتصادی این مملکت گرفته تا مسئولیت نگه داری از آفتابه های مسجد شاه سابق در حال حاضر به صورت انحصاری در اختیار این قشر پرتوان است فقط مانده به جای صدای ضبط شده خانمی که می‌گوید: «مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد» هم فرازی از روضه ابوحمزه ثمالی با صدای حجت الاسلام والمسلمین فلان کَسَک! پخش شود.

جشنواره بوهای برتر!

هفته گذشته محمدرضا خباز نماینده اصلاح‌طلب مجلس گفته که بوی انحراف تبلیغات زودهنگام مجلس شورای اسلامی را شدیداً استشمام می‌کند.

گفته می‌شود که این بوی انحرافی که خباز شدیداً و البته جدیداً استشمام می‌کند لامصب بد بویی هم دارد و این موضوع باعث شده است تا خباز و دوستان اصلاح‌طلبش در مجلس به فکر تولید بوی شامه نواز و عامه پسندی باشند و قرار است این محصول جدید در اوایل اسفند ماه سال جاری به بازار بیاید.

این طور که از شواهد پیداست این بوی جدید قابلیت آن را دارد که حتی با  شرکت های بزرگی نظیر شنل، بولگاری و یوفوریا وارد رقابت شود.

از رقابت میان بوهای برتر در سال ۹۰ که بگذریم خباز در مورد وعده های رقیبان انتخاباتی در حوزه انتخابی خود هم گفته است: «مثلا در یکی از روستا‌ها به مردم آن روستا گفته شده است که اگر به وی رای بدهند ضریح امام رضا (ع) را برای مردم آن روستا می‌آورد»

جل الخالق!

ضریح امام رضا؟
این خبر را پیش از انتشار به اطلاع خانم والده رساندیم حالا پا را در یک کفش کرده و آچار شده به ما که «الا و بلا باید به این نماینده که ضریح می‌دهد رای بدهیم تا ضریح امام رضا را به تهران بیاورند» و دیگه از این مصیبت سفر با هواپیما به مشهد که میزان مرگ و میر آن رکورد خوردن سیانور را شکسته است خلاص شویم!

هر چه هم می‌گوییم که «مادر من! این نماینده در یکی از روستاهای خراسان مشغول تبلیغ است و به تهران مربوط  نیست» گوش نمی دهد و می‌گوید «اگر همه فامیل را جمع کنیم و به این بنده خدا رای بدهیم مطمئن باش ضریح را وسط میدان آرژانتین علم خواهد کرد!»

مغز خر!

اسماعیل خان کوثری نماینده مجلس هم با اشاره به گزارش خفن آژانس انرژی اتمی گفته است «‌تا ایران گفت؛ اسناد تروریستی مسئولین آمریکا را دارد، گفتند آژانس چنین گزارشی می‌دهد».

حالا منظور این بابا از اسناد تروریستی همان چند تا زونکن و کیف سامسونتی درب و داغونی است که معلوم نبود از کدم سر محضرداری قرض گرفته بودند و در روز ۱۳ آبان به عنوان اسناد تروریستی به خلق الله نشان دادند و می‌گویند به وسطه این اسناد نشان می‌دهیم که اینها مجوز می‌دادند، چه افرادی چه در ایران و چه در کشورهای دیگر ترور شوند».

یکی نیست به این‌ها بگوید اگر باور دارید که این شامورتی بازی هایتان باعث شده که آژانس انرژی اتمی گزارش خفن آلود خود را علیه ایران منتشر کند و کشور را به ورطه جنگ بکشاند خب مغز خر خورده اید که این کارها را می‌کنید؟ والله به خدا…

یعنی این دشمن به هر جایی دستش رسیده یا ضربه زده است یا در حال ضربه زدن است.

اخیراً هم که حاج آقا آشتیانی معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از آخرین ضربات دشمن را افشاگری کرده و گفته است : «دشمنان به جایگاه و اهمیت قم در فضای کشور پی برده‌اند و لذا با تمام قوا به قم ضربه می‌زنند.»

لژیونرهای بسیجی!

به قول آیت الله منتظری «یه مشت بِچه بسیجی» در روز ۱۳ آبان با تجمع مقابل سفارت حقیقی اشغال شده ی آمریکا (سفارت مجازی در دست احداث و اشغال است) پلاکاردهایی را حمل می‌کردند که بر روی آنها نوشته شده بود: «جوانان حزب اللهی ایرانی آماده پیوستن به نیروی قدس هستند.»

فارس گزارش داده است که در کنار این جوانان حزب اللهی تعداد کثیری لژیونر بسیجی شامل دانش آموزان و دانشجویان خارجی مقیم ایران و ترک زبان ترکیه هم حضور چشمگیر داشتند.

حالا این جوانان پرشور حزب اللهی قرار هست در سپاه قدس چه شکری بخورند خدا می‌داند.

احتمالا قرار است این بچه بسیجی‌ها راه مجاهد نستوه منصور ارباب سیار (متهم ترور سفیر عربستان در واشنگتن) را در مذاکره با تریاک فروش های مقیم مکزیک برای ترکاندن سفیرکبیر یک خراب شده ای در این دنیا را ادامه دهند.

مشکل جمهوری اسلامی با دوگانه‌ها

در جمهوری اسلامی حرف مفت زیاد زده می‌شود اما این رامین مهمانپرست سخنگوی وزارت امورخارجه رسماً به شغل شریف حرف مفت زنی مشغول است.

مهمانپرست در تازه ترین حرف مفت هایی که تحویل ملت داده است در گفتگو با تهران امروز روزنامه سردار شهردار قالیباف در پاسخ به این شایعه که وزارت خارجه دنبال این است تا برای کارمندان خود در سازمان ملل، گرین کارت بگیرد گفته است: «این حرف بیشتر به دروغ سیزده شبیه است و به هیچ وجه درست نیست. شاید منظور گوینده افرادی باشد که از سوی وزارت خارجه به کار گرفته می‌شوند. چرا که به خاطر عدم روابط رسمی بین دو کشور برای انجام برخی امور به صورت محدود چند ماهه از برخی شهروندان آمریکا استفاده می‌کنیم.»

آقای سخنگو همچنین گفته است که گرین کارت تابعیت محسوب شده و طبق قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تابعیت دوگانه تخلف و جرم است و ما به هیچ وجه تابعیت دو گانه را نمی‌پذیریم.»

یعنی این جمهوری اسلامی کلا با این کلمه دوگانه مشکل دارد. حاکمیت دوگانه، تابعیت دوگانه… فقط دنبال دوگانه سوز کردن این تاکسی‌های بی‌نواست…

از زندانی به زندان دیگر

بولتن نیوز از رسانه های وابسته به جریان انحرافی امنیتی (اصلا از اسمش معلوم هست چه تحفه ای است این بولتن نیوز)  که از رابطه صمیمانه و قدیمی جعفر پناهی و عباس کیارستمی حسابی به هم ریخته است تلاش کرده تا یک سیخی میخی چیزی به این رابطه وارد کند و میان این دو هنرمند مستقل ایرانی را شکرآب کند.

بولتن نیوز ادعا کرده که عباس کیارستمی در آخرین گفتگوی خود ضمن انتقاد از رسانه‌های غربی در ارتباط با خبر آزادی جعفر پناهی و سکوت این رسانه‌ها گفته است: «چیزی که مرا عصبانی می‌کند واکنش غرب و واکنش پناهی به این موضوع است. مثل این است که کسی نمی‌خواهد اعلام کند که پناهی خیلی وقت است که از زندان آزاد شده و آزاد است و حتی فیلمی ساخته که در جشنواره کن به نمایش درآمد.»

ما از همین جا از همه رسانه‌های غربی و شرقی تقاضا داریم که به خاطر گل روی بولتن نیوز و از آن محترم عباس آقای خودمان اعلام کنند که جعفرپناهی داخل زندان اوین نیست و داخل زندان ایران گرفتار است.

حزمراده‌های بی شرف

«احمق‌ها»، «شما نامردها»، «شما بی عرضه‌ها»، «شما یک درصدی‌ها»، صبر کنید! این‌ها بخش هایی از دیالوگ‌های فیلم «حرامزاده‌های بی‌شرف» نیست‌ها!

این‌ها بخش‌هایی از خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه است که از زبان امام جمعه عظیم الجثه تهران یعنی احمد خاتمی به زبان جاری شده است.

خطاب این صحبت‌ها هم طبق معمول سران آمریکا و کشورهای غربی بودند.

پنچرگیری و تنظیم باد سپاه قدس

مقام‌های جمهوری اسلامی در اقدامی هماهنگ کمپین حمایت از قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس که متهم اصلی دسته گل جمهوری اسلامی در ماجرای ترور سفیر عربستان است تشکیل داده اند.

ابتدا روزنامه کیهان ارگان خامنه ای در سرمقاله اش فرمانده سپاه قدس را تلویحاً به «پنچرگیری» متهم کرد و نوشت: «شاید بسیاری ندانند، اما این حقیقتی بسیار مهم و گریزناپذیر است که نیروی قدس سپاه و شخص حاج قاسم سلیمانی، در «خالی کردن باد نخوت» ماشین جنگی آمریکا درون منطقه خاورمیانه یکی از برجسته ترین نقش‌ها را داشته است».

اما این یقه گیری امریکا و ایران هر چه که نداشت اما آوازه این حاج قاسم سلیمانی را هم ردیف مایکل جکسون در دنیا پیچاند.

و کار به جایی رسید که گفته می‌شود جمعی از نمایندگان کنگره امریکا دنبال این هستند که آدم اجیر کنند تا حاجی را ترور کنند.

حالا منبع این خبر خودش داستانی است برای خودش.

واحد مرکزی خبر که منبع موثقی (ارواح عمه‌اش) می‌باشد گفته است که یک مقام آمریکایی (خدا رو شکر اسم هم ندارد) در کنگره امریکا از حاج قاسم سلیمانی نام برده و گفته است: «قاسم سلیمانی بسیار سفر می ‌کند… تکان بخورید… تلاش کنید او را بکشید»

با این وضعیت گمان نکنم عکس حاج قاسم را با زیرنویس معروف wanted به در و دیوار لاس و گاس هم چسبانده‌اند.

خدا صبر بده به حاج قاسم و خانواده محترم… بنده خدا…

هر چند برخی منابع از احتمال نامزدی ناگهانی قاسم سلیمانی برای ریاست جمهوری آینده ایران خبر داده اند که این خب در نوبه خودش خبر خوشحال کننده ای برای خانواده دکتر ارنست… یادش به خیر کارتون هم کارتون های قدیم ها!

همه مادرها گم شده بودند… آخی

ای بابا از بحث خارج نشویم خلاصه این حاج قاسم تا چندی دیگر یا شهید می‌شود یا اگر شانس بیاورد و جان سالم به در ببرد رئیس جمهور می‌شود!

منبع: خودنویس

Advertisements

نوامبر 12, 2011 - Posted by | Uncategorized

هنوز دیدگاهی داده نشده است.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: