aliazaribalsi

مبارزه با رژیم کثیف آخوندی تا آخرین قطره خون

چند خبر کوتاه و باحال, و خواندنی

میهن mihan.net ـ علی جلالی: «بدون ویرایش» نام ستون ۳شنبه های روزنامه میهن است که اگرچه در گزینش اخبار، نگاهی طنزآلود و انتقادی دارد اما اخبار را ویرایش نمی کند و بر این باور است که گزینش بدون ویرایش برخی اظهارات، راوی صادقی از کمدی ـ تراژدی حاکم بر کشور است.

«روحانیت، مظلوم ترین قشر»

به گزارش سایت خبری مرکزه حوزه، چندی پیش حسن ربانی، رییس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، در خصوص مشکلات روحانیون و طلاب مشغول به تحصیل و تحقیق در حوزه و همچنین جایگاه ویژه آنان در نظام اسلامی گفت: ” هنوز سرمایه‌گذاری مناسب و در خور شأن روحانیت و حوزه‌ها صورت نگرفته و این قشر تأثیر‌گذار نظام، مظلوم‌ترین قشر بوده که تا کنون مورد غفلت مسئولان قرار گرفته است.”

وی در خصوص رفع دغدغه خاطر روحانیون برای تحصیل و تحقیقات حوزوی خاطرنشان کرد :” به صورتی برنامه‌ریزی می‌کنیم که طلاب دغدغه مسکن و مایحتاج نداشته باشند و بتوانند به راحتی تحصیل کنند.”

«استقبال از مردم از رییس جمهور مانند قبل نخواهد بود»

یکی از سایت های وابسته به دولت و طیف احمدی نژاد با درج تیتر ” از مردم خواهش می‌کنیم به استقبال رئیس‌جمهور نروند!” ضمن ابراز تعجب از این گفته نماینده مجلس آورده است :” جواد صبور، نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در بخشی از این مصاحبه گفته: «جریان انحرافی نمی‌تواند در سفرهای استانی اثرگذار باشد و احتمالاً استقبال مردم در این سفر به مانند دوره‌های قبلی نخواهد بود.

سخنگویان امام زمان

به گزارش مرکز خبر حوزه؛ خانم منور شایسته خوی، مدیر مدرسه علمیه نرجس با اشاره به اینکه حوزه اردوگاه امام عصر است به طلاب گوشزد کرد که آنان سربازان امام عصر در دو حوزه دانش و علم هستند.

وی در خصوص وکالت طلبه ها از سوی امام عصر گفت :” حوزویان وکلا و سخنگویان امام زمان(عج) هستند لذا تلاش کنید به مرتبه ای برسید که اعتماد امام را به خود جلب نمایید.”

«فرهنگ قبل از اسلام در حال شکل‌گیری است»

چندی پیش آیت الله حسینی بوشهری، در دیدار اعضای دبیرخانه همایش گردشگری دینی که در جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد اظهارداشت:” توجه به مسئله گردشگری دینی با محوریت زیارت حرم امام رضا(ع) ایده بسیار متعالی و ارزشمندی است.”

وی در این همایش با ابراز نگرانی درخصوص از بین رفتن آثار تاریخ مربوط به اسلام گفت : ” متاسفانه امروز شاهد توطئه‌ای عظیم برای از بین بردن آثار تاریخی اسلامی هستیم و فضای بسیار نگران کننده‌ای وجود دارد و بی رحمانه با آثار اسلامی مبارزه می‌کنند.”

وی همچنین در خصوص جامعه ایرانی و فرهنگ اسلامی تصریح کرد: “متاسفانه امروز فرهنگی که مربوط به قبل از اسلام بوده، دوباره در کشور در حال شکل گیری است و ظواهر برخی ادارات و نهادها و جاهای مختلف احساس می‌شود، احیای کوروش و تاج و تخت و ویژگی‌های شاهان هخامنشی و امثال این‌ها است، حتی این تصویرها به ظرف و ظروف خانه‌ها رسیده است، این گردشگری با ذائقه اسلامی و ایمانی مردم کشور ما مطابقت ندارد و سازگار نیست.”

«یک تیم در صدد حذف ولایت فقیه»

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ حسین همدانی، یکی از فرماندهان سپاه در خصوص تنش میان احمدی نژاد و خامنه ای گفت : ” تیم محمود احمدی‌نژاد از چرخه «ولایت» خارج شده است و بازماندگان جنگ نباید بگذارند این تیم به «اهداف پلید» خود دست یابد. فریب و انحراف» تیم احمدی‌نژاد بسیار پیجیده‌تر از «جریان‌های انحرافی» سال‌های اول انقلاب است.”

این فرمانده سپاه با اشاره به انحرافی بودن جریان طرفدار احمدی نژاد از جوانان خواست تا درگیر جریان موسوم به انحرافی نشوند.

نزدیکان شریعتمداری مجرم اند

به نوشته سایت “دولت ما”، منظور احمدی نژاد از “مجرمان دارای لباس مقدس”، همان نزدیکان حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان است. این سایت می افزاید : ” صاحبان آن لباس‌های مقدس که در هر جایی و هر قوه‌ای ممکن است باشند٬ چه کسانی هستند که قرار است کیهان و شرکا آن‌ها را فراری دهند و رد گم کنند؟ برخی چهره‌های ذی‌نفوذ که از دوستان مدیر مسئول کیهان هستند، تماس‌های متعددی برای آزادسازی متهم اختلاس بانک صادرات و لاپوشانی ماجرا انجام داده‌اند.”

این در حالی است که رسانه های وابسته به دو جناح اصول گرایان طرفدار رهبری و طرفداران احمدی نژاد هر کدام سعی در محکوم کردن یکدیگر داشته و اصرار دارند که طرف مقابل در این خصوص مقصر و ذینفع بوده است.

«مداحان، مسبب انحراف»

سایت شفاف نیوز به عنوان ” جامعه مذهبی ایران به انحراف کشیده شده است ” نوشته است : ” متاسفانه، با انحراف سال‌های اخیر در طبقه مذهبی کشور، مداحان در موقعیتی بر‌تر از واعظان و روحانیون قرار گرفته‌اند. این روز‌ها به دلیل سوتدبیر‌ها بخشی از جوانان مذهبی و اصولگرا به دست مداحانی افتاده‌اند که از کمترین اطلاعات حوزوی و علمی دین برخودارند.”

این سایت همچنین در این مطلب از یکی از مداحان معروف با عنوان «پدرخوانده مافیای به ظاهر مذهبی» یاد کرده که «منبر مداحی را به فحاشی، قذف و تهمت آلوده» کرده است.

«نزدیکان احمدی‌نژاد فساد اخلاقی و مالی دارند»

به گزارش خبرگزاری فارس، داود احمدی‌نژاد برادر رئیس دولت دهم، نزدیکان برادرش را جریانی آلوده به “فساد مالی، سیاسی و اخلاقی” دانست که “در صدد انحراف افکار عمومی و چالش در نظام‌ ولایی است. به نوشته این سایت هفته گذشته برخی از رسانه‌های محافظه‌کار از برگزاری نخستین جلسه محاکمه هشت تن از اعضای تیم احمدی‌نژاد به اتهام فساد اخلاقی و مالی خبر داده و اعلام کردند این افراد اتهام خود را پذیرفته‌اند.

در بخش دیگری از این گزارش آمده است :” ید‌الله جوانی رئیس دفتر سیاسی سپاه پاسداران نخستین کسی بود که به صراحت اعلام کرد گروهی از نزدیکان احمدی‌نژاد «فساد اخلاقی و مالی» دارند.”

آفت خانواده ی طلبه ها

به نوشته خبرگزاری مهر، چندی پیش آیت الله مصباح یزدی” رییس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی در مراسم آغاز سال تحصیلی موسسه امام خمینی با اشاره به نفوذ اینترنت و برخی مظاهر غربی در زندگی طلبه ها و خانواده های مذهبی گفت : ” طلبه‌ای که تا پاسی از شب پای اینترنت می‌نشیند و مشغول برنامه‌های غیرعلمی آن است و یا مشغول دیدن فیلمهای تلویزیون است و نماز صبحش قضا می‌شود کجا مورد توجه امام زمان است و نور چشم او محسوب می‌شود. مهم‌ترین عامل بروز این اختلافات تماشای فیلمهای غیراخلاقی است که باعث می‌شود محبت زن و شوهر از بین برود و اهتمام به مسایل شرعی کم شود زیرا وقتی هرزگی زیاد شد توفیق نیز از انسان صلب می‌شود.”

«رجز خوانی مداح عورتی در دفاع از مداح آدمکش»

سایت دولت ما در واکنش به سخنان سعید حدادیان و حمایت وی از حاج منصور ارضی یکی دیگر از مداحان که برای سر رحیم مشایی طی سخنرانی خود در یکی از شب های ماه مبارک رمضان جایزه تعیین کرده بود با درج تیتری با عنوان “رجز خوانی مداح عورتی در دفاع از مداح آدمکش” نوشت : ” مداح عورتی ، در واکنش به خبر درخواست وکیل اسفندیار رحیم‌مشایی رئیس دفتر رئیس جمهور، از دادستان تهران برای تعقیب قضایی منصور ارضی با این مطلع که “المنصور مالمنصور و ما ادریک مالمنصور؟” گفته است؛ منصور، منصور است به نصرت الهی و به همین دلیل تن جریان انحرافی از طنز سیاسی او چنان می‌لرزد که آن را با دستور عملیاتی برابر می‌داند؛ وای به روزی که حاج منصور حماسه‌سرایی کند.

به فضل الهی آخرین نفس‌های جریان انحرافی در پیشگاه بصیرت ملت شمرده می‌شود و فرافکنی‌ها و دسیسه‌چینی‌های آنها، راه به جایی نمی‌برد.”

دستور سانسور خبر دیدار احمدی نژآد با اطلاعاتی ها

بر اساس خبری که در برخی از سایت های جمهوری اسلامی منتشر شده است، طی نامه ای از سوی دفتر نهاد ریاست جمهوری، خطاب به صدا و سیما خواسته شده است تا از درج خبر دیدار احمدی نژآد با کارمندان وزارت اطلاعات خودداری کرده و سایت هایی هم که این خبر را پیش از این کار کرده بودند مطلب را حذف کرده و کوچکترین اشاره ای نیز به آن نکنند.

البته از سوی دفتر نهاد ریاست جمهوری در خصوص صدور این دستور به سازمان صدا و سیما توضیحی داده نشد. نکته قابل توجه این که سازمان صدا وسیما هم پس از دریافت این دستورالعمل اقدام به سانسور خبر فوق کرده و آن را از صدر خبرهای خود حذف کرده است.

«هم قاچاق، هم فساد و هم اسکله های غیر مجاز داریم»

به گزارش مهر در هفته ای که گذشت ؛ “عباس معمارنژاد” رییس کل گمرک ایران با اذعان به اینکه در گمرک ایران فساد وجود دارد متذکر شد که حجم فساد موجود بالا نیست. وی درخصوص ادعای رییس دولت مبنی بر وجود اسکله های غیر‌مجاز گفت:” قطعا اسکله غیر‌مجاز وجود دارد، همچنین خورهایی داریم که گمرک در آنها مستقر نیست ولی کالا از آنها وارد کشور می‌شود که ساماندهی خواهند شد.”

پیش از این احمدی نژاد مدعی شده بود که قاچاق کالا در کشور ایران با حجم گسترده ای صورت می گیرد و بیشترین بخش آن مربوط به اسکله های غیرمجاز می باشد. به گفته وی : “فلان سازمان، فلان نهاد، فلان دستگاه، هر کس یک جا را سوراخ کرده و برای خودش می‌برد، می آورد.”

Advertisements

سپتامبر 20, 2011 - Posted by | Uncategorized

هنوز دیدگاهی داده نشده است.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: