aliazaribalsi

مبارزه با رژیم کثیف آخوندی تا آخرین قطره خون

محمود وعده آزادی آمریکایی‌ها را داد، قوه قضاییه کل ماجرا را تکذیب کرد…

۲۵ شهریور ۱۳۹۰ آ
image

این هفته، باز هم «جدایی نادر از سیمین» خبرساز شد…میرحسین موسوی با معرفی یک کتاب، بازار کتاب پایتخت را به هم ریخت…اختلاس، حرف اول همه رسانه‌ها بود بدون آنکه بدانند ماجرا چیست و محمود احمدی‌نژاد که قول آزادی‌ آمریکایی‌های زندانی را داده بود، توسط برادران قوه قضاییه سنگ روی یخ شد….

اختلاس بی کلاس!

هفته گذشته در حالی که فقط دو فقره اختلاس و تخلف مالی دولت  و حومه دولت، سر جمع حدود ۲۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ (من میخواستم بنویسم ۲۰ هزار میلیارد تومان، اما از دوستانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد به بالا در رشته ریاضی محض هستند خواهشمندیم، به ما در نگارش این رقم کمک کنند) داشتم می گفتم، هفته گذشته در حالی که دو خبر خوش هسته ای به مردم داده شد، که یکی اختلاس سه هزار میلیاردی الف-خ و دیگری تخلف ۱۵ هزار میلیاردی الف-نون بود اما رئیس‌ پلیس آگاهی تهران هم برای آن که از قافله عقب نماند از انهدام ۵ باند بزرگ کلاه‌برداری در ۱۸ ماهه گذشته خبر داد و گفت: «ارزش اموال کشف‌شده از ۲۷ نفر از متهمان بیش از ۲۰ میلیارد تومان است».

یکی نیست به این سرهنگ عباس علی محمدیان بگوید آخر مرد حسابی در این دوره و زمانه برای ۲۰ میلیارد تومان، کسی را بازداشت می‌کنند؟

اصلا در و همسایه چه می‌گویند؟

در و همسایه هم نه، آدم برای ۲۰ میلیارد تومان آبروی ۲۷ تا مومن را می‌برد؟

اصلا ما را باش نشسته ایم برای ۲۰ میلیارد تومان وقت شما را می گیریم و خودمان را هم معطل کرده‌ایم.

روزگاری شده است آقا جان، این روزها رقم اختلاس و کلاهبرداری اگر کمتر از ۱۶ تا صفر داشته باشد اصلا افت کلاس به بار خواهد آمد افتضاح!

گزارش یک مردم آزاری!

نخیر! نیست…
انگار تخم اش را ملخ خورده است.

ما که نفهمیدیم آخر سر میر حسین موسوی، در دیدار با دخترانش این پیغام که: «بروید «گزارش یک آدم ربایی» گارسیا مارکز را بخوانید» را به ملت داده است یا ناشر محترم این کتاب در این بلبشوی رسانه ای، این خبر را منتشر کرده و ملت هم حمله کرده‌اند پاشنه کتاب فروشی‌ها را از جا کنده‌اند.

حالا راست و دروغش به کنار، آخر وسط این همه مصیبت، بنده هم یک طوری «زا به راه» شده‌ام.

هر چه هست الان دو هفته‌ای است که خانم والده ما را اسیر و عبیر کرده است که این کتاب کوفتی را برایش تهیه کنمف انگاری عمه فی فی هیچی گیر نیاورده و با این کتاب برایش کلاس گذاشته است.

اما با توجه به فلاکت این روزهای اینترنت در ایران که با سرعت ۱ مگا بایت و رقم به رقم فلیتر شکن، به زور شاید بتوان، سایت «دارالقرآن الکریم» یا در نهایت وبلاگ «تولیت آستان مبارک امامزاده علی عباس در جاده کاشان» را باز نمود لذا از خیر نسخه اینترنتی این کتاب که گفته می شود ۱۵۴۵۹ بار تا این لحظه – فکر کنم شد ۱۵۴۶۰ بار- دانلود شده است گذشتیم.

از سوی دیگر این هفته دو چاپ از كتاب «گزارش یك آدم ربایی» نوشته گابریل گارسیا ماركز که تا پیش از توصیه نامه میر حسین موسوی، از نظر جماعت ایرانی، به «کفر ابلیس» هم نمی‌ارزید اما اکنون با دو ترجمه جاهد جهانشاهی (نشر آگاه) و‌‌ كیومرث پارسای (نشر علم) چسبیده است به سقفِ عناوین کتاب های پرفروش طی روزهای اخیر!

از ترکیدن بخاری تا توزیع لب تاپ!

در شرایطی که خبرگزاری‌های داخلی از افزایش نگرانی‌های خانواده‌ها از ترکیدن بخاری نفتی در مدارس کشور در سال تحصیلی جدید و فصل سرما خبر می‌دهند اما خبرگزاری‌های خارجی می‌گویند: «ایالت تامیل نادو در جنوب هند از پنج‌شنبه توزیع هفت میلیون لپ تاپ رایگان را میان  همه دانش‌آموزان دبیرستان‌ها و دانشجویان کالج‌های دولتی شروع می‌کند».

حالا این که حاتم بخشی «فک و فامیل های هاپوکومار» با موضوع بدهی ۵ میلیارد دلاری این کشور به ایران چه ارتباطی دارد به کنار، اما این خبر توزیع لب تاپ در مدارس هند را که خواندم خاطرم آمد که چندی پیش مسوولین وزارت آموزش و پرورش و بهداشت و چند وزارت خانه دیگر از اجرای طرح توزیع شیر پاستوریزه در مدارس کشور میان دانش آموزان مقطع ابتدایی خبر داده بودند که البته اجرای آن بعد از سی سال در واقع تکرار طرح توزیع شیر پاکتی در دوران محمد رضا شاه پهلوی دیکتاتور سابق (خدابیامرز فعلی) بود.

هر چند در میانه کار، خبر توزیع شیر های آلوده در برخی مدارس و اسهال و استفراغ تعدادی از دانش آموز طفل معصوم حسابی حال همه را گرفت.

فیلمِ منتخبِ مدیران و مدیرانِ فیلم!

یک هفته پس از آن که مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی اعلام خبر برخی سایت‌ها در خصوص انتخاب فیلم سینمایی «جدایی نادر از سیمین» به عنوان نماینده سینمای ایران در اسکار را تکذیب کرد، روز گذشته همین آقای مدیر عامل از انتخاب همان فیلم «جدایی نادر از سیمین» به عنوان نماینده اسکار خبر داد.

دقت فرمودید؟

دوستی که شاهد تعجب ما از این «تکذیب و تایید یک هفته‌ای» بود، می گفت: بابا چه کار داری؟ شاید این بنده خدا در پاسخ به کنجکاوی‌های فک و فامیل خانمش، درباره نام فیلم برگزیده، قول داده بوده که آخر هفته دور هم مصاحبه او از تلویزیون را ببینند و در آن جا نماینده سینمای ایران در اسکار را معرفی خواهد کرد.

اما این رسانه‌ها پاک آبرویش را در مقابل فک و فامیل همسر برده‌اند، لذا مجبور شده تا اول هفته خبر منتشر شده درباره انتخاب فیلم جدایی نادر از سیمین را تکذیب نماید و آخر هفته خودش این خبر را اعلام نماید!

یعنی فیلمی هستند این مسئولین ما ها… خودشان را باید اعزام کنیم اسکار… والله به خدا…

در استادیوم، خودم را ثابت می‌کنم!

در حالی که کارشناسان ریاضی در تلاش هستند تا بتوانند تعداد صفرهای میزان اختلاس صورت گرفته در هفته گذشته را بشمارند و برخی از کارشناسان حفاری هنوز نتوانسته‌اند به «عمق فاجعه اقتصادی» رخ داده در ایران دست پیدا کنند اما وزیر گوش شکسته‌ی امور اقتصادی و دارایی با خونسری مثال زدنی و خیلی فنی به سبک «رسول خادم»، اعلام کرده است: «این مسئله یک تخلفی است که از سوی یک شعبه بانک صادرات در خوزستان رخ داده است و موضوع در دست بررسی است!»

از سوی دیگر با تلاش برخی از خبرنگاران، سرانجام از الف-خ که رسانه های جریان اصول‌گرا از آن به عنوان عامل اختلاس سه هزار ریشتری! یاد می‌کنند رمز گشایی شد، و مشخص شد که بعله!

صاحب این کلید طلایی که عنقریب است نامش در کتاب رکوردهای گینس ثبت شود و افتخاری دیگر بر افتخارات دولت دزدگیر کشورمان بیافزاید، کسی نیست جز… امیر منصور خسروی مدیرعامل گروه توسعه سرمایه گذاری امیر منصور آریا دارای شرکت خط و ابنیه فنی راهآهن (تراورس)، شرکت فولاد اهواز، آب معدنی داماش، باشگاه فرهنگی ورزشی داماش گیلان، ماشین سازی لرستان، گهر لرستان و ۳۷ شرکت زنجیره‌ای است.

توضیح این که با انتشار این خبر و اعلام نام باشگاه داماش گیلان برخی نیز نام امیرعابدینی مدیرعامل باشگاه فوتبال داماش گیلان را در میان متهمان این فاجعه اقتصادی آوردند که البته عابدینی هم خیلی سریع واکنش نشان داد و اعلام کرد که «روز جمعه برای تماشای شهرآورد به استادیوم آزادی می‌روم تا مردم ببینند که اختلاس نکرده‌ام».

Advertisements

سپتامبر 16, 2011 - Posted by | Uncategorized

هنوز دیدگاهی داده نشده است.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: